15 lat minęło ……:)
Niepubliczne Przedszkole Nutka powstało 15 lat temu, w 2002 roku. Taki jubileusz to dobra okazja do wspomnień i świętowania. W sobotę, 9 września na terenie kościoła w Starej Iwicznej, z okazji 15-lecia Nutki, odbył się piknik dla dzieci, rodziców i absolwentów przedszkola. Wspaniała pogoda, balonowe dekoracje oraz przygotowane atrakcje zachęcały do wspólnego świętowania. Dużym zainteresowaniem cieszyło się malowania buziek, studio fryzur oraz tatuaży. Oblegane były dmuchane zamki i zjeżdżalnie. Wszyscy chętni mogli bawić się skręcając balony oraz puszczając ogromne bańki mydlane. Oprócz tego na uczestników pikniku czekały pyszne przekąski. Można było także przejrzeć kroniki przedszkola i przypomnieć sobie historię i wydarzenia z minionych lat.
Bardzo jest nam miło, że impreza cieszyła się takim zainteresowaniem.
Dziękujemy wszystkim dzieciom i Rodzicom za przybycie i wspólną zabawę. Mamy nadzieję, że kolejne lata naszej działalności będą równie owocne.