Z ogromną radością przekazujemy Państwu informację, że nasze dzieci z grupy Odkrywcy, zdobyły I miejsce w VII Multimedialnym Ogólnopolskim i III Międzynarodowym Przeglądzie Małych Form Parateatralnych „Smykolandia” w Warszawie. Przedstawienie pt. „Królewna Śnieżka”, zachwyciło i oczarowało Jury, które miało trudny orzech do zgryzienia, bowiem do konkursu zgłosiło się kilkanaście zespołów z całej Polski i Europy. Przyznano również, wyróżnienia specjalne za grę aktorską dla Oliwi Kawula, Szymona Sędłaka oraz Antoniego Szklarza.
Uroczysta gala wręczenia dyplomów, nagród oraz występ laureatów nastąpiła 21.04.2017r. Honorowy Patronat nad przeglądem objęło Ministerstwo Edukacji Narodowej. W nagrodę grupa otrzymała mini wieżę, bilety do Centrum Nauki Kopernik, medale, dyplomy oraz puchar.
Jeszcze raz serdecznie gratulujemy zwycięzcom oraz nauczycielom, bez których nie mogłoby powstać tak wspaniałe przedstawienie.