Miło nam poinformować, iż w październiku 2015 roku nastąpiło rozstrzygnięcie konkursu plastycznego pt. „ Przedszkolaki Bezpieczne Dzieciaki – kolej na pociąg” w którym dzieci z grupy Muzykanci (6-latki) wygrali nagrodę główną.

W ramach nagrody pracownicy Urzędu Ochrony Kolei zapoznali najmłodszych podróżnych z obowiązującymi na kolei zasadami bezpieczeństwa oraz z prawami pasażerów w formie zajęć połączonych z zabawą. Pracownicy Urzędu przeprowadzili prezentację, zapewniając dzieciom udział w konkursach i quizach. Dużą atrakcją okazało się mobilne miasteczko kolejowe, w skład którego wchodziły znaki oraz ruchomy szlaban. Dodatkową, niespodzianką w zajęciach był pracownik Służby Ochrony Kolei w pełnym umundurowaniu wraz z psem służbowym. Na zakończenie dzieci otrzymali dyplomy potwierdzające uczestnictwo w wydarzeniu oraz drobne upominki.
Gratulujemy !!!