Rok szkolny 2014/2015 dobiega końca ale jeszcze w tym roku dzięki reprezentantom z Grupy Mozarta (5-latki) Zosi Zając, Wojtkowi Gąsiewskiemu, Julii Kuczabie, Dominikowi Grabskiemu oraz dzieciom z grupy Muzykanci (6-latki) Julii Janoszek, Lence Bieniek, Krzysiowi Jachowiczowi, Krzysiowi Gieleta, mamy kolejny powód do dumy:)
Dzieci wzięły udział w Ogólnopolskim Konkursie Muzycznym z języka angielskiego pt."We are stars" organizowanym przez Niepubliczne Przedszkole Słoneczko w Zamościu, w którym zajęli bardzo wysokie II miejsce - Grupa Mozarta oraz wyróżnienie - Muzykanci. Nie byłby możliwy taki wynik gdyby nie zaangażowanie oraz profesjonalizm nauczycieli, którzy przygotowywali dzieci do konkursu.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów !!!

Zobacz teledysk Grupy Mozarta
Zobacz teledysk Grupy Muzykanci