Rok 2014 rozpoczął się dla nas bardzo pomyślnie, możemy poszczycić się kolejnymi sukcesami.
Do grona naszych małych zwycięzców dołączył Dominik Grabski z grupy Nutki(4-latki) zajmując I miejsce w konkursie plastycznym organizowanym przez Samorządowe Przedszkole Nr 5 w Krakowie im. Słoneczna Kraina Smoka Wawelskiego pt. „Anioły, Aniołki, Aniołeczki”. Praca została wykonana pod kierunkiem wychowawcy Pani Pauliny Zalewskiej. W tym że samym konkursie została również nagrodzona praca którą wykonała Ania Papuga z grupy Muzykanci(5-latki) zajmując III miejsce, opiekunem artystycznym była wychowawczyni Pani Sylwia Łysiak. Nauczycielom dziękujemy za włożony wkład w przygotowanie dzieci do konkursu a dla naszych zwycięzców duże brawa!!!

Zobacz prace