W dniu 21.11.2013r. odbyły się X Gminne Teatralia organizowane przez GOK Lesznowola w Janczewicach. W przeglądzie w kategorii szkolno-przedszkolnej udział wzięło 6 zespołów.
Grupa Muzykanci wystąpiła z bajką pt. ”Brzydkie kaczątko”. Zachwyt wśród oglądających wywołał taniec łabędzi, do muzyki klasycznej, wykonany w świetle ultrafioletowym. Przedstawienie przypadło do gustu Jury oraz widowni która to nagrodziła przedszkolaki gromkimi brawami. Za występ grupa otrzymała statuetkę i dyplom a każde dziecko paczkę pełną słodkości. Po występie na zebranych gości czekał słodki poczęstunek.
Serdecznie gratulujemy występu małym aktorom, a opiekunom którzy przyczynili się do tak wspaniałego przedstawienia bardzo dziękujemy!!!