Szanowni Rodzice!
Nasze przedszkole przyłączyło się do akcji organizacji charytatywnej Unicef pt. „Wszystkie kolory świata” na rzecz ratowania dzieci w Czadzie. Akcja ta doskonale wkomponowała się w realizację rocznego planu pracy przedszkola Nutka, który brzmi „Z Nutką przez świat – poznajemy wybrane kraje”. Przystępując do programu dzieci miały za zadanie wykonanie laleczek z różnych stron świata. I tak trzylatki przygotowały laleczki z Francji, czterolatki laleczki z Niemiec oraz Rosji, a pięciolatki laleczki z gorącej Hiszpanii. Przy okazji dzieci utrwaliły sobie wiadomości o danych krajach.
Podczas kiermaszu laleczek, dzięki Państwa ofiarności, udało nam się zebrać kwotę 658,20 zł.

Zobacz zdjęcie laleczki – egipskiej Kleopatry, która wzięła udział w konkursie głównym
Zobacz dyplom dla placówki