W dniu 15.11.2012r. odbyły się IX Gminne Teatralia organizowane przez GOK Lesznowola, w których w kategorii klas 0 – 3 udział wzięło 8 zespołów.
Jest nam niezmiernie miło przekazać Państwu informację, że Grupa Mozarta (5-latki) przedstawieniem muzycznym pt. "Musicalowa podróż z Teatrem Buffo” zdobyła zaszczytne II miejsce!!!
Ponadto Jury przyznało również nagrodę specjalną dla Stasia Kożuchowskiegoza rolę Patricka Swayze. Staś urzekł Jury swoim żywiołowym tańcem i perfekcyjnym odegraniem sceny z filmu Dirty Dancing :-)
Gratulujemy osiągnięcia małym artystom i czekamy na ich dalsze sukcesy, a nauczycielom czuwającym nad przedstawieniem tj.:
p. Monice, p. Piotrkowi oraz p. Jarkowi dziękujemy za zaangażowanie!
Po raz kolejny udowodniliśmy, że w Przedszkolu Nutka wszechstronnie rozwijamy dziecięce talenty!!!