Z ogromną radością przekazujemy Państwu informację, że nasze dzieci z grupy Gumisie, po raz kolejny zdobyły I miejsce w konkursie teatralnym!!!. Tym razem w II Multimedialnym Ogólnopolskim Przeglądzie Małych Form Parateatralnych „Smykolandia” w Warszawie. Przedstawienie pt. „Królewna Gburka” kolejny raz zachwyciło i oczarowało Jury. Tym razem Jury miało trudny orzech do zgryzienia, bowiem do konkursu zgłosiło się kilkanaście zespołów z całej Polski.
Przypominamy, że przedstawienie to otrzymało również I miejsce podczas Gminnych Teatraliów w Lesznowoli w listopadzie ubiegłego roku oraz I miejsce podczas Festiwalu Teatrów Dziecięcych „Ogrzać zimę” w Warszawie w marcu 2012r. Jednym słowem, sukces tego przedstawienia przerósł nasze oczekiwania, niemniej jednak bardzo, bardzo się z niego cieszymy