W dniu 02.03. br. dzieci z naszej zerówki brały udział w Warszawskim Festiwalu Teatrów Przedszkolnych pt. „Ogrzać zimę” organizowanym przez Akademię Sztuk Dziecięcych. Impreza miała miejsce w samym sercu Starego Miasta w Warszawie, w przepięknych podziemiach zabytkowego budynku mieszczącego Śródmiejskie Centrum Kultury i Sztuki. Aura dawnych komnat doskonale wpłynęła na występy naszych dzieci, które to „Bajką o Smoku Kubie” po prostu oczarowały Jury. A było to bardzo profesjonalne jury, któremu przewodniczyła znana wszystkim aktorka filmowa i teatralna Katarzyna Herman wraz z mężem. Jury jednogłośnie przyznało naszym przedszkolakom II miejsce.
Serdecznie gratulujemy dzieciom oraz ich opiekunom tj. p. Natalii Janowicz, p. Ilonie Kalecie oraz p. Agnieszce Kołodziejczyk za przygotowanie scenografii.
Gratulacje składamy też naszym koleżankom i kolegom z filii Przedszkola Nutka w Nowej Iwicznej za zajęcie I miejsca za przedstawienie pt. „Koty”!!!

Zobacz artykuł w Kurierze Południowym